Viin, suursugune unelmatelinn ja suveöö kontsert

Viin, muusika ja kultuuri süda, armastuse ning unistustelinn. Igaüks leiab siit midagi enese jaoks. Idüllilised kohvikud, varjulised pargid, kuninglikud lossid, võluvad ning kutsuvad. Kes on kord käinud, tahab siia tagasi, et kõike veelkord läbi elada ja seda tunnet nautida.

18.-20.06.2021

Broneeri reis!

1. päev

Hommikul väljumine Tallinna lennujaamast (lennuajad täpsustamisel). 

Saabudes bussiekskursioon. Ekskursiooni käigus näeme Ringstrassel  Habsburgide dünastia suursugust  Hofburgi keisrilossi, kus on Austria Rahvusraamatukogu, etnograafia muuseum, Aarete kamber, maailma vanim  1572 a.  rajatud Hispaania Ratsakool. Lossi kabelis laulab maailmakuulus poistekoor.  Kunstiajaloo Muuseumis on maailma suurtest kunstiteostest välja pandud Raffaeli, Tiziani, Düreni ja teiste töid. Püha Stefani Toomkirik,  ehitatud 1147 a.  on Viini üks sümboleid ja peapiiskopi residents. Raekoda, Ülikooli kompleks, Ooperiteater ja palju teisi vaatamisväärsusi. Peale ekskursiooni majutus hotelli. Vaba aeg, võimalus jalutada vanalinna ajaloolistel tänavatel või istuda mõnes hubases kohvikus.

Majutus hotelli. Pisut vaba aega. 

Õhtul läheme lossi aeda alates 18.30 lossi pargis kell  20:30 algavale vabaõhukontserdile. Üle maailma kuulsaks saanud ja miljoneid inspireerinud,  Viini Filharmoonikute suveöö kontser,  kutsub kuulama suursugust muusikat ja nautima unustamatut  hetke. Peale keskööd jalutame tagasi hotelli.  

2. päev

Hommikusöök hotellis. Laevasõit mööda Doonaud. Näeme kuulsaid ehitisi, ÜRO hoone, Viini teletornGasomeetri hoone, Millennium City.   Peale lõunat  külastame  Schönbrunni lossi, kuninglikku suveresidentsi, mis on kantud UNESCO maailma kultuuripärandi nimistusse ja on üks tuntumaid ning esinduslikumaid losse Viinis. Sissepääs lisatasu eest. 

18:30 Vaba sissepääs lossi aeda lossi pargis kell  20:30 algavale vabaõhukontserdile. Üle maailma kuulsaks saanud ja miljoneid inspireerinud,  Viini Filharmoonikute suveöö kontser,  kutsub kuulama suursugust muusikat ja nautima unustamatut  hetke. Peale keskööd jalutame tagasi hotelli.  

3. päev

Hommikusöök hotellis.
Vabastame toad, vaba aeg linnas, võimalus veel viimaste ostude tegemiseks.
Õhtupoolikul sõidame lennuväljale (lennuajad täpsustamisel).
Hilisõhtul saabumine Tallinna.

Hind: 650 € 
Sissemakse 200 € palume tasuda 7 päeva jooksul peale reisile registreerimist. Kogu summa tuleb tasuda 31 päeva enne reisi väljumist.

Broneeri reis!

Hind sisaldab:

 • Lennupiletid Tallinn-Viin-Tallinn
 • Lennujaamamaksud
 • Majutus hotellis 2-ses toas hommikusöögiga
 • Giid-rühmajuhi teenus
 • Transfeerid lennujaam-hotell-lennujaam

Lisatasu eest:

 • Reisikindlustus-küsi meilt pakkumist! 
 • Tasulised sissepääsud
 • Schönbrunni loss  15  €
 • Ühene majutus 120 €
 • Laevasõit Doonaul  25 €

  NB! Reisibüroo ei vastuta hilisemate reisile tulijate lennupiletite kallinemise eest.

Mainedd OÜ pangarekvisiidid:

 • SEB EE951010022020079005
 • Swedbank EE262200221035006010

NB! Reisibüroo Mainedd jätab endale õiguse vajaduse korral muuta reisiprogrammi ja ajakava ning hindu, mis on tingitud majutuse ja transpordi hinnatõusust ega olene reisikorraldajast! 
Palume tutvuda Mainedd`i reisitingimustega!