Firmast

FIRMAST JA MEIST

Reisibüroo Mainedd on taasiseseisvumise alguses, 1992 aastal registreeritud reisifirmadest esimeste hulgas. Huviorbiidis olid siis bussireisid lähinaabrusesse,  Soome, Rootsi, Taani, Norra ning Euroopa kaugematesse paikadesse.Aegade jooksul on muutunud  reiside iseloom ja tingimused,  ring laienenud üle maailma. Bussireisidest lennureisideks maailma kaugetesse maadesse. Eksootilised, ekstreemsed ja vaimustavad. Iga  uus kogemus avardab silmaringi, kujundab tõekspidamisi. Meie reiside eesmärk on erudeeritud ja kogenud giidide juhendusel tutvustada erinevate maade kultuuri, ajalugu, rahvusomapära, uskumusi, näha looduse imesid ja  saada kaasakiskuvaid elamusi, mis argipäeva muredest üle käivad, siis imehea on koju tulla taas.

Südamelähedased kodureisid mööda Eestimaad on jäänud omale kohale.  

Klientide soovide  paremaks täitmiseks, vahendame päris oma korraldatud reiside kõrval ka lepinguliste partnerite puhkusereise sooja päikese alla.

Aitame koostada vastavalt soovile sobivaid retki koolidele,  peredele ja üksikklientidele. Meie abiga saab lennuki-, laeva- ning  bussipileteid, majutust, giiditeenust kodus ja võõrsil. 

Tere tulemast meiega  reisima!