LÄTI TAIMEPARAAD SIGULDAS

Igal kevadel korraldatakse meie lõunanaabrite juures looduskaunis Siguldas lille ja taime laata. Ürituse eesmärgiks on populariseerida Lätis kasvatatud taimi ja nende tootjaid. Ürituse korraldajaks on Läti Taimekasvatajate Selts, kes korraldab
laadal ka erinevaid lisaüritusi, et rõõmustada iga aiaarmastaja südant. Ürituse toimumispaigas, Svetku väljaku keskel luuakse näidisaed, kus võib saada innustust ja ideid ning konsultatsioone aia loomises. Osaleb enam kui 100 Läti taimekasvatajat, puukooli ja põllumajandusettevõtet. Pakutakse laias valikus iluaia taimi, marjapõõsaid ning maitsetaimi.
Osalejatel on üks peamine eeldus-pakkuda külastajatele ainult Lätis kasvatatud taimi. Samal ajal ja samas kohas toimub ka käsitöölaat, kus saab osta Lätis valmistatud käsitöö tooteid. Sigulda Kultuurimaja hoolitseb meeldiva ja rõõmsa õhkkonna eest lillelaadal.
Külastajad saavad nautida Sigulda kaunist loodust.
Võimalus sõita köisraudteega üle Gauja jõe ürgoru, või teha tiir vaaterattal. Soovijatega väljasõit looduse imena tuntud Gutmani koobaste juurde. Samas paistavad kõrgel mäel olevad Turaida kindluslossi restaureeritud sise õu.


04.05.2024

Broneeri reis! 

07:00 Väljasõit Rahvusooper Estonia platsilt.
08:30 Pärnust Endla teatri eest parklast.
09:15 Kohvipaus Ikla piiripunktis
11:00-15:30 Lillelaada külastamine (sissepääs tasuta)
16:00 Algab tagasisõit Tallinna


Hind:  59 €
Kogu summa palume tasuda 7 päeva jooksul pärast registreerimist.

Broneeri reis!  

Hind sisadaldab:

  • Sõit mugava bussiga
  • Reisisaatja

Lisatasu eest:

  • Tasulised pääsmed
  • Turaida lossi õu 15€

Lisainformatsioon:

  • Kaasa võtta kehtiv ID kaart või pass


Mainedd OÜ pangarekvisiidid:

  • SEB EE951010022020079005
  • Swedbank EE262200221035006010

 NB! Reisibüroo Mainedd jätab endale õiguse vajaduse korral muuta reisiprogrammi ja ajakava ning hindu, mis on tingitud majutuse ja transpordi hinnatõusust ega olene reisikorraldajast! Palume tutvuda Mainedd`i reisitingimustega!