JÕULUMEELEOLUS MOE MÕISA VIINAKÖÖK – KADRINA RISTISALU JA KIRIK – LASILA MÕIS

JÕULUMEELEOLUS MOE MÕISA VIINAKÖÖK – KADRINA RISTISALU JA KIRIK – LASILA MÕIS

09.12.2023

Broneeri reis!

10.00 Väljasõit Balti jaama linna lähiliinide bussi parklaga paralleelsest parklast, kus trollibussid ringiga tagasi keeravad.

Läheme tutvuma Valgejõe läänekaldal paikneva ajaloolise Moe mõisaga. Esmakordselt mainitud 1500 aastal. Mitmel korral omanikke vahetanud mõis kuulus 20 sajandi alguses eesti soost omanikele, Kurbergidele, kes arendasid viinaköögist suuremahulise piirituse tööstuse. Käesoleval ajal on Moe mõisa piirituse vabriku juures ajalooline piirituse muuseum. Kohaliku giidi juhendusel saame ülevaate viiesaja aasta jooksul toimunud viinapõletamise ja piirituseajamise arengust. Soovijatel võimalus degusteerida (lisatasu eest) ja kaasa osta kohapeal valmistatud jooke. Seejärel läheme Kadrinasse. Imetleme raud ristidest moodustatud ainulaadset ristisalu. Käime Katariina kirikus, mis on Eesti üks kindluskirikutest. Põhja sõja ajal hävitatud ja hiljem uuesti üles ehitatud. Sööme lõunasöögi ajaloolises Tõlla trahteris. Edasi läheme tutvuma ajaloolise Lasila mõisaga.

Kella 16.00 paiku hakkame sõitma tagasi Tallinna.

 
PAKETI HIND: 79€
Palume tasuda 7 päeva jooksul reisile registreerumisest.
 

Broneeri reis!

HIND SISALDAB:

  • Bussiteenus
  • Rühmajuhi teenus
  • Sissepääsu piletid
  • Kohaliku giidi teenus

LISATASU EEST:

  • Jookide degusteerimine Moe mõisas 10€

Mainedd OÜ pangarekvisiidid:

  • SEB EE951010022020079005
  • Swedbank EE262200221035006010

 

NB! Reisibüroo Mainedd jätab endale õiguse vajaduse korral muuta reisiprogrammi ja ajakava ning hindu, mis on tingitud majutuse ja transpordi hinnatõusust ega olene reisikorraldajast! Palume tutvuda Mainedd`i reisitingimustega!