Viin, suursugune unelmatelinn ja suveöö kontsert

Viin, muusika ja kultuuri süda, armastuse ning unistustelinn. Igaüks leiab siit midagi enese jaoks. Idüllilised kohvikud, varjulised pargid, kuninglikud lossid, võluvad ning kutsuvad. Kes on kord käinud, tahab siia tagasi, et kõike veelkord läbi elada ja seda tunnet nautida.

19.-21.06.2019

Broneeri reis!

1. päev

04:30 Kogunemine Tallinna lennujaamas väljuvate lendude tabloo juures.
05:55 Lennuk väljub Tallinnast Riiga (Air Baltic lend BT 362, lennuaeg 45 minutit).
Iga reisija võib käsipagasisse  kaasa võtta üks ühik käsipagasit mõõtudega 55 x 40 x 20 cm ja üks ese isiklikuks otstarbeks (käekott, sülearvutikott, kaamerakott) mõõtudega 30 x 40 x 10 cm kogukaaluga kuni 8 kg. Registreeritud pagas Air Baltic lendudel on lisatasu eest. 
06:40 Saabumine Riiga.
07:40 Lennuk väljub Riiast Viini (Air Baltic lend BT 431, lennuaeg 2 h).
08:40 Saabumine  Viini. Buss lennujaamas ootamas. 

Linnaga tutvumine. Ekskursiooni käigus näeme Ringstrassel  Habsburgide dünastia suursugust  Hofburgi keisrilossi, kus on Austria Rahvusraamatukogu, etnograafia muuseum, Aarete kamber, maailma vanim  1572 a.  rajatud Hispaania Ratsakool. Lossi kabelis laulab maailmakuulus poistekoor.  Kunstiajaloo Muuseumis on maailma suurtest kunstiteostest välja pandud Raffaeli, Tiziani, Düreni ja teiste töid. Püha Stefani Toomkirik,  ehitatud 1147 a.  on Viini üks sümboleid ja peapiiskopi residents. Raekoda, Ülikooli kompleks, Ooperiteater ja palju teisi vaatamisväärsusi. Peale ekskursiooni majutus hotelli. Vaba aeg, võimalus jalutada vanalinna ajaloolistel tänavatel või istuda mõnes hubases kohvikus.

2. päev

Hommikusöök hotellis. Laevasõit mööda Doonaud. Näeme kuulsaid ehitisi, ÜRO hoone, Viini teletornGasomeetri hoone, Millennium City.   Peale lõunat  külastame  Schönbrunni lossi, kuninglikku suveresidentsi, mis on kantud UNESCO maailma kultuuripärandi nimistusse ja on üks tuntumaid ning esinduslikumaid losse Viinis. Sissepääs lisatasu eest. Vaba sissepääs lossi aeda alates 18.30 lossi pargis kell  20:30 algavale vabaõhukontserdile. Üle maailma kuulsaks saanud ja miljoneid inspireerinud,  Viini Filharmoonikute suveöö kontser,  kutsub kuulama suursugust muusikat ja nautima unustamatut  hetke. Peale keskööd jalutame tagasi hotelli.  

3. päev

Hommikusöök hotellis.
Vabastame toad, vaba aeg linnas, võimalus veel viimaste ostude tegemiseks.
Sõidame lennuväljale.
18:45 Lennuk väljub Viinist-Riiga (Air Baltic lend BT434, lennuaeg 2 h ).
Iga reisija võib käsipagasisse  kaasa võtta üks ühik käsipagasit mõõtudega 55 x 40 x 20 cm ja üks ese isiklikuks otstarbeks (käekott, sülearvutikott, kaamerakott) mõõtudega 30 x 40 x 10 cm kogukaaluga kuni 8 kg. Registreeritud pagas Air Baltic lendudel on lisatasu eest. 
21:45 Saabumine Riiga.
23:10 Lennuk väljub Tallinna (Air Baltic lend BT361, lennuaeg 49 min).  
23:59 Saabumine Tallinna.

Hind: 650 € 
Sissemakse 200 € palume tasuda 7 päeva jooksul peale reisile registreerimist. Kogu summa tuleb tasuda 31 päeva enne reisi väljumist.

Broneeri reis!

Hind sisaldab:

  • Lennupiletid Tallinn-Viin-Tallinn
  • Lennujaamamaksud
  • Majutus hotellis 2-ses toas hommikusöögiga
  • Giid-rühmajuhi teenus
  • Transfeerid lennujaam-hotell-lennujaam

Lisatasu eest:

  • Reisikindlustus-küsi meilt pakkumist! 
  • Tasulised sissepääsud
  • Schönbrunni loss  15  €
  • Ühene majutus 120 €
  • Laevasõit Doonaul  25 €

    NB! Reisibüroo ei vastuta hilisemate reisile tulijate lennupiletite kallinemise eest.

Mainedd OÜ pangarekvisiidid:

  • SEB EE951010022020079005
  • Swedbank EE262200221035006010

NB! Reisibüroo Mainedd jätab endale õiguse vajaduse korral muuta reisiprogrammi ja ajakava ning hindu, mis on tingitud majutuse ja transpordi hinnatõusust ega olene reisikorraldajast! 
Palume tutvuda Mainedd`i reisitingimustega!